052-8572523 קובי ראובני

   

מחפשים הזדמנות להשקעה בנדל"ן? ריכשו דירות בדרום תל אביב !

מחפשים הזדמנות להשקעה בנדל"ן מניב? מעוניינים לקנות דירה להשקעה באזור נדל"ן אטרקטיבי במיוחד? מהרו לרכוש דירות בדרום תל אביב! ממשרד Profiglio לתיווך וייעוץ נדל"ן מסבירים שבשנים האחרונות מסתמנת מגמה של זינוק חד בביקושים לנכסי נדל"ן בדרום תל אביב, זאת בעקבות מחירי הנדל"ן הזולים בהשוואה למחירי הנדל"ן האסטרונומיים שבמרכז וצפון העיר. 

 

עם זאת, על אף מחירי הנדל"ן הנמוכים יותר בדרום תל אביב, הביקוש ההולך וגדל לנכסים באזור מוביל לעלייה עקבית במחירי הדירות שבאזור, מה שהופך את אותן ההשקעות למשתלמות ביותר. ההנחה של אנליסטים ומומחים בתחום היא שהביקוש הגובר לנדל"ן בדרום העיר עתיד להביא לשגשוגו ופריחתו של האזור, כך שכל מי שיש באפשרותו להשקיע בנדל"ן, כדאי לו למהר לרכוש דירות בדרום תל אביב!

 

אישור תכניות המתאר לבנייה ופיתוח של עיריית תל אביב-יפו


לא זו בלבד שדירות בדרום תל אביב נמצאות באזור אשר עתיד לצמוח, להתפתח ולפרוח, אלא שבנוסף לכך הן ממוקמות במרחק נסיעה של דקות ספורות ממרכז העיר. ממשרד Profiglio מוסיפים ומציינים שכמשרד תיווך המתמחה באזור, הערכתם היא שמחירי הנדל"ן העיר עוד צפויים להמשיך ולזנק. 

 

הדבר נובע בעקבות אישור תכניות המתאר לבנייה ופיתוח של עיריית תל אביב-יפו, המתעתדת, בין היתר, להפוך את אזור התחנה המרכזית לאתר של מגורים, מלונאות ומסחר ולהביא את השכונות במקום לכדי פריחה מחודשת, מה שעשוי להכפיל את שווי הנכסים באזור. אחת מהדוגמאות הקלסיות היא שכונת התקווה שבה דירות שני חדרים שנמכרו לפני כעשור בסביבות ה- 300 אלף שקלים, עשויות להימכר כיום בלמעלה מ-600 אלף ש"ח. 

 

משיכת אוכלוסיה חזקה אל דרום העיר שדרוג האזור בהיבט הדמוגרפי-חברתי 


דוגמה נוספת נוגעת לקפיצה בדמי השכירויות המשולמים כיום בהשוואה לעבר, ואין כל ספק בכך שהם צפויים להמשיך ולעלות בעקבות ההתחדשות העירונית ופריחתו של האזור. 

 

במידה ויתממש החזון וייושמו תכניות המתאר המתוכננות, לרבות פרויקטים של פינוי ובנוי ותמ"א 38 לחיזוק מבנים, יוביל הדבר לשדרוג כלל היקפי באזור הן בהיבט הפיזי של המבנים והן בהיבט הדמוגרפי-חברתי ומשיכת אוכלוסיה חזקה כלכלית אל דרום העיר. 

 

כבר כיום ניתן להבחין בלא מעט מבנים ודירות בדרום תל אביב שהיו בעבר מטים לנפול, שנרכשים ומשופצים על ידי יזמים ומשקיעים זריזים, שהטיבו לקלוט את הפוטנציאל הרב הטמון באזור ולסמן אותו כיעד השקעה אטרקטיבי שערך הנכסים שבו  עוד צפוי להמשיך ולעלות.