052-8572523 קובי ראובני

   

דירות יוקרה להשכרה בתל אביב: המדריך המלא

דירות יוקרה להשכרה בתל אביב | פרופיליו נכסים תל אביב

תל אביב נחשבת מאז ומתמיד לאחד מיעדי הנדל"ן המועדפים והמבוקשים בישראל, שכן, היא מציעה לתושביה חווית מגורים אולטימטיבית. עם זאת, מלבד האפשרות של רכישת נכסי יוקרה ניתן ליהנות, בין היתר, מרמת חיים גבוהה באמצעות השכרת וילות, פנטהאוזים ודירות יוקרה. 

 

ממשרד  Profiglioלייעוץ ותיווך נדל"ן, משרד בוטיק וותיק בשוק הנדל"ן שרכש במרוצת הזמן התמחות ייחודית בשוק היוקרה, ממליצים לכל מי שמתעניין בדירות יוקרה להשכרה בתל אביב להסתייע בחברה המתמחה בתיווך והשכרת נכסי יוקרה, היות והדבר מבטיח שכל הנכסים המוצעים דרכה הם נכסים שפרטיהם נבחנו ונבדקו בקפדנות רבה, זאת בטרם הוצאו להשכרה או למכירה. הדבר מבטיח גם שהנכס שאותר מתאים אופטימלית לדרישות, לתקציב ולצרכים הספציפיים של הלקוח.

 

דירות יוקרה להשכרה בתל אביב: הפרמטרים העשויים להשפיע על מחיריהם של נכסי יוקרה


ממשרד  Profiglioמוסיפים שחברת תיווך מקצועית המתמחה בשוק היוקרה, לרבות בדירות יוקרה להשכרה בתל אביב, מציבה את צרכיו של הלקוח בראש סדר העדיפויות ותלווה אותו החל משלב איתור הנכס ועד לחתימה על החוזה. כמו כן, חברת תיווך מקצועית נוהגת להיוותר מעודכנת באופן שוטף ועל בסיס ויומיומי בכל הנוגע לנכסים חדשים אשר נכנסו אל השוק, כשהמידע העדכני עשוי לחסוך לא מעט כסף, זמן ומשאבים מיותרים. 

 

ישנם מספר הפרמטרים העשויים להשפיע על מחיריהם של נכסי יוקרה. רבים נוטים לייחס לרמת העיצוב בדירה את הקריטריון המכריע, זה שעשוי לסווג אותה באופן אוטומטי בקטגוריה של נכסי היוקרה ולהקפיץ את מחירה בעשרות אחוזים, ולא בכדי נוהגים יזמים רבים לפנות לאדריכלי יוקרה במטרה להשביח את הנכס בטרם מכירתו או השכרתו.

 

רמת הנגישות למוסדות חינוך, מרכזי קניות ומרכזי תרבות ובידור


חשוב להדגיש כי רמת העיצוב אכן מהווה פרמטר המשפיע על הסיווג כנכס יוקרה, אך במידה ותרים אחר דירות יוקרה להשכרה בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ, יש לשים את הדעת למכלול רחב של פרמטרים כמו האזור הגאוגרפי שבו ממוקמת הדירה, וככל שרמת הביקושים לדירות באזור מסוים גבוהה יותר, כך גם עולים מחירי הנכסים להשכרה ולמכירה. 

 

גורם משפיע נוסף בקביעת ערך הדירה קשור למיקום הדירה ביחס למוסדות חינוך, גני ילדים, מרכזי קניות, פארקים ומרכזי תרבות ובידור, ורמת נגישותה לתחבורה ציבורית ונתיבי תחבורה נוחים. פקטורים משפיעים נוספים מתייחסים למידת הקרבה של הדירה לחוף ים, הנוף הנשקף מחלון, הרמה הסוציו-אקונומית המאפיינת את האוכלוסייה באזור וכדומה.