052-8572523 קובי ראובני

   

דירות להשכרה בנווה צדק

אם אתם רוצים לגור במיקום הכי טוב בת"א כדאי שתמצאו דירות להשכרה בנווה צדק. שכונה זו הייתה הבסיס לעיר העברית הראשונה - תל אביב ועד היום היא מבוקשת מבחינה נדלנ"ית ובצדק רב. הסיבה לכך נעוצה באוירה ההיסטורית של השכונה ובקרבתה לאטרקציות שונות של העיר: חוף הים, שוק הכרמל, מרכז סוזאן דלאל ומתחם התחנה ההיסטורי. בנוסף, לשכונה נוף אורבני ייחודי ואוירה רב-תרבותית שפשוט אין במקומות אחרים.

 

דירות להשכרה בנווה צדק – המיקום המושלם

כידוע לכולם, בנדל"ן חשובים 3 דברים בלבד : המיקום, המיקום והמיקום ושכונת נווה צדק נמצאת כאמור במיקום המושלם לכל הדעות. עם זאת, כמו בכל תחום בחיים, גם כאן מומלץ לבצע את התהליך באמצעות מתווכי נדל"ן שמתמחים באזור זה, למשל משרד מתווכי הנדל"ן פרופיליו שמתמחה בנכסי יוקרה בת"א וביפו, כולל בשכונת נווה צדק. 

 

הבחירה הנכונה והבטוחה

משרד תיווך זה מנוהל ע"י שני אנשי מקצוע : הראשונה היא רויטל אינדיק-ראובני שהיא מעצבת פנים ומנהלת פרויקטים של שפוץ ובנייה. השני הוא קובי ראובני שמתמחה בניהול תקציבים הודות להיותו מפיק טלויזיוני. שילוב הכוחות ביניהם מבטיח שדירות להשכרה בנווה צדק יעמדו בשני פרמטרים בו זמנית ובמקביל: הן גם יתאימו לתקציב שקבעתם מראש וגם יעמדו בסטנדרטים גבוהים של עיצוב. אנחנו קוראים לזה להינות מכל העולמות ואתם תקראו לזה בית.

 

וזה לא הכל

משרד התיווך מנוהל ע"י זוג תל אביביים שחיים ונושמים את העיר ושהתגוררו בעבר בשכונה. עובדה זו מבטיחה שאתם תקבלו את מבוקשכם ושתיהנו ממהצבעים, הריחות, הנוף האורבני והאוירה המיוחדת של שכונת נווה צדק. בנוסף, משרד התיווך מתמחה בנכסי יוקרה ומעמיד את השירות ללקוח כערך מרכזי. המשרד מעניק שירותי תיווך ברמה מקצועית תוך כדי ליווי צמוד לכל אורך התהליך.

 

אז למה אתם מחכים?

צרו קשר עוד היום עם משרד התיווך והבטיחו שגם אתם תיהנו מאמינות, בהירות ודיוק בכל תהליך ההשכרה שייעשה תוך כדי הקשבה ושמחה בסביבה עסקית הוגנת. בנוסף, מציאת דירות להשכרה בנווה צדק דרך משרד זה יכולות לגרום לכם להינות מכל היתרונות : גם שירותי עיצוב פנים ושיפוץ ברמה גבוהה ע"י אשת מקצוע, גם עמידה בתקציב וגם המיקום המושלם בעיר ללא הפסקה. ומה אתם צריכים לעשות? רק להתקשר לטלפון  052-857-2523 

לצפיה בנכסים

 

דירות להשכרה בנווה צדק | פרופיליו נכסים תל אביב