052-8572523 קובי ראובני

   

בעל נכס? כמה דברים שכדאי לך לדעת על ניהול נכסים בתל אביב!

ניהול נכסים בתל אביב | פרופיליו נכסים תל אביב

בעל נכס? כמה דברים שכדאי לך לדעת על ניהול נכסים בתל אביב! תחום הנדל"ן נחשב למסועף ומורכב, ולצד מבחר האפשרויות להשקעה מניבה ולרווחים נאים, הוא טומן בחובו, בין היתר, מגוון נושאים חקיקתיים, תכנוניים וכלכליים, שמי שאינו עוסק בתחום איננו תמיד בקיא בהם. 

 

בין הדבר נוגע לרכישת נכס לצורכי מגורים או כנדל"ן מניב, העסקה מתנהלת בסביבה עתירת סיכויים, אך גם לא מעט סיכונים, ועל מנת להבטיח שהנכס שאותר הנו הנכס הנכון המאפשר להפיק ממנו את המיטב, מומלץ להסתייע בשירותיה של חברה לניהול נכסים. 

 

חברה לניהול נכסים מורכבת מאנשי מקצוע המתמחים בתחום הנדל"ן, והיא נועדה, למעשה, לשחרר את בעל הנכס מהניהול השוטף של הנכס בפועל, אם מפאת חוסר הבקיאות בתחום זה ואם מפאת חוסר הפנאי. 

 

ניהול נכסים בתל אביב: הבטחה למקסום ההנאה והרווחים שניתן להפיק מהנכס עצמו

 

ממשרד  Profiglioלתיווך וייעוץ נדל"ן, הנחשב למשרד בוטיק ותיק בשוק הנדל"ן ושצבר במרוצת השנים התמחות ייחודית בניהול נכסים בתל אביב, מסבירים שניהול נכסים מתייחס למכלול רחב של היבטים, החל משיווק הנכס ואיתור שוכר, דרך ניסוח וחתימה על חוזה, וכלה בגביית דמי השכירות, שיפוץ חד פעמי או תיקונים שוטפים, בהתאם להסכם אשר נקבע בין בעל הנכס לבין החברה. 

 

ניהול נדל"ן על ידי מומחים בתחום הנו מקובל מאוד בעולם המערבי, ובעשורים האחרונים הוא חדר לישראל וזוכה גם כאן להכרה רבה, היות ומדובר בהשקעה קטנה בהשוואה לשווי העסקה הפיננסית, עם הבטחה למקסום ההנאה והרווחים שניתן להפיק מהנכס עצמו, תוך כדי הימנעות ממכשולים ו"כאבי ראש" מיותרים.

 

המטרה: ליהנות מ"ראש שקט" ולהתפנות לעיסוקים האחרים

 

רבים מאלו השוקלים את האפשרות להיכנס אל התחום ולהשקיע ברכישת נדל"ן מניב, סבורים שהסתייעות בחברה לניהול נכסים בתל אביב או בכל מקום ברחבי הארץ הנו בגדר מותרות, ובפרט כשהעניין מסתכם בפרסום מודעה, מציאת שוכר, צביעת הקירות והדברה אחת לכמה שנים. 

 

ממשרד  Profiglioמציינים שהבעיות מתעוררות כשמחלחלת ההבנה שיש להראות את הדירה למספר שוכרים פוטנציאליים, כמו גם לנסח חוזה, לגבות שכר דירה, לדאוג לתשלומי החשבונות השוטפים, זאת מבלי להתייחס לתחזוקה שוטפת של הדירה, לתקן פה ושם ולהיות זמינים בכל שעה משעות היום למקרים של תקלות בלתי צפויות, כשבשורה תחתונה, מדובר בעיסוק במשרה מלאה. 

 

הפקדת הניהול בידי חברה מקצועית המתמחה בניהול נכסים, מכסה את מכלול האספקטים הכרוכים בתחזוק, תפעול והשכרת הדירה, בעוד שבעל הנכס יכול ליהנות מ"ראש שקט" ולהתפנות לעיסוקיו האחרים.