052-8572523 קובי ראובני

   

נכסים ייחודיים

מעוניין להשקיע בנכסים ייחודיים?

כפי שעולה מנתונים סטטיסטיים, נכסים בתחום הנדל"ן מהווים בשנים האחרונות את אחת מההשקעות המשתלמות והמניבות ביותר, בין אם הדבר נוגע לרכישת הנכס למטרת מגורים ובין אם לצורכי השקעה והפקת רווחים.
 

רויטל וקובי ראובני, בעליו של המשרד "Profiglio לייעוץ ותיווך נדל"ן " המתמחה בנכסי יוקרה, מציינים שמכירה או רכישת נכסים איננה עיניין של מה בכך, ובפרט כשמדובר בנכסים ייחודיים, ומומלץ לערוך את העסקאות הללו בליווי מומחים לנדל"ן.
 

מבית Profiglio מסבירים כי נכס בשוק הנדל"ן עשוי להיות קרקע, מבנה, בית או דירה, ושוויו נקבע על פי שיקולי ביקוש והיצע המהווים נגזרת של מגוון רחב של פרמטרים שונים, כגון מיקום הנכס וגודלו, בנסיבות שבהן מדובר במבנה, עשוי ערכו של הנכס להיות מושפע מגודל ההשקעה הנדרשת לצורך הבאתו לערכו המרבי והשימוש המיטבי שניתן להפיק ממנו בהתאם למפרט הקיים.

 

כיצד ניתן להעריך נכון את נכסי הנדל"ן?

רויטל וקובי ראובני מסבירים כי באופן כללי מתומחרים הנכסים בהתאם למיקום, לגודל, לסטנדרט הבנייה ואיכות הגמר שלהם. עם זאת, תמחור נכסים ייחודיים, כמו לדוגמה נכסים בפרויקטים יוקרתיים או נכסים ביפו, אינו נקבע בהכרח בהתאם למצבם הנוכחי, ולעתים קרובות קורה שאותם נכסים ייחודיים מתומחרים דווקא על פי הפוטנציאל המגולם בהם, כשהתמחור מתייחס גם לעלויות הכרוכות בשיפוץ הנדרש.

רויטל וקובי ראובני מציינים עוד, שבניגוד לסברה הקיימת, ישנה דרישה גבוהה יותר דווקא לנכסים המצריכים שיפוץ בהשוואה לנכסים משופצים לתפארת, וכמעט מידי יום מתקבלת דרישה לרכישת נכסים ייחודיים שלא עברו שיפוץ, היות והלקוחות הללו לרוב אינם הלקוחות הסטנדרטיים, ועל כן הם מעדיפים לשפץ את הנכס בהתאם לטעמם הייחודי.

 

נכסים ייחודיים | פרופיליו נכסים תל אביב

 

התנאים האופטימליים לביצוע עסקת נדל"ן

כאמור, כשמדובר בנכסים בלתי סטנדרטיים, שערכם נקבע על פי מגוון רחב של שיקולים ומשתנים, לרבות ההתייחסות לעלויות השיפוץ, חשוב להיוועץ במשרדי נדל"ן המכירים היטב את השוק כמו גם את הלך הרוח שקיים בו, ויודעים להעריך בצורה מקצועית ונכונה את שוויים המשוער של אותם נכסים ייחודיים, ולהשיג ללקוחותיהם את התנאים האופטימליים לביצוע העסקה.

 

כאחד ממשרדי הנדל"ן המובילים במושבה האמריקאית ומתחם נגה בין פלורנטין ונווה צדק לאזור יפו, משרד "Profiglio" מהווה את הכתובת הנכונה לכל מי שמעוניין במכירה, רכישה או השכרת נכסים באזור זה, לרבות רכישה / מכירה / השכרה של בתי עסק מסוגים שונים. נוכחותו של המשרד בשטח כמו גם ניסיונו העשיר, מאפשרים לו להציע מאגר איכותי של לקוחות רציניים מחד, ומאגר לא מבוטל של נכסים ייחודיים מאידך.

 

לצפיה בנכסים