052-8572523 קובי ראובני

   

נכסים להשכרה בתל אביב

אם אתם מחפשים נכסים להשכרה בתל אביב כדאי שתכירו את הטרנד החדש : מגורי יוקרה בשכונת נגה והמושבה האמריקאית שנחשבו אמנם לשכונות שוליים שכוחות אל, אבל כיום הם מאוכלסות בפרויקטים יוקרתיים שמושכים אליהם אמנים, אנשי רוח ואושיות תרבות שכולנו מכירים. שכונות אלו קרובות לחוף הים, לשוק הפשפשים, לנמל יפו ויש בהן אוירה קוסמופוליטית ורב-תרבותית.

 

נכסים להשכרה בתל אביב – לא מה שחשבתם
 

אם חשבתם ששכונת נגה והמושבה האמריקאית הן שכונות שוליים מוזנחות, הגיע הזמן שתכירו במציאות המשתנה ששינתה לחלוטין את פניהן של שכונות אלו. למעשה, כיום אלו השכונות הכי מבוקשות בת"א מבחינה נדלנ"ית הודות ליופיין הייחודי וצביונן המקורי. ורק שתהיו בעניינים – בשנים האחרונות יש התעניינות בשכונות אלו הודות להיותן בעלות רקע היסטורי וסגנון אדריכלי ייחודי. כן, מסתבר שגם העיר ללא הפסקה מעריכה את ההיסטוריה של עצמה. 

 

ומה עם המחיר?
 

אולי תתפלאו, אבל למרות היותן של שכונות אלו מבוקשות ויוקרתיות, אין לכך בטוי במחירי השכירות ומחיר הנכסים להשכרה בתל אביב בשכונות אלו עדיין שפוי. בנוסף, במקום אוירה ייחודית שהיא תוצאה של השקעות עירוניות בתחומי המסחר, האומנות, התיירות והאוכל מחד ושל המיקום האסטרטגי מאידך. למעשה, שכונות אלו מושכים אליהן יוצרים ומעצבים והן ביתם של בוטיקים, סדנאות, בתי קפה שיוצרים אוירה דינמית, יצירתית ותוססת.

 

הכה את המומחה
 

אם גם אתם רוצים ליהנות מנכסי יוקרה תוך כדי שירות מקצועי ויחס אישי – כדאי שתפנו למומחים בתחום מסיבה אחת : לא כל סוכני הנדל"ן בת"א מתמחים באזור זה ומכירים את הייחודיות שלו. לצערנו, לא כולם מנהלים את התהליך תוך כדי בהירות, אמינות ודיוק ולא כולם מאמינים בהקשבה ללקוחות וביצירת סביבה עסקית הוגנת. ולצערנו, לא כולם מבינים שבית הוא יותר מ-4 קירות ושעליו לשלב יופי, אסתטיקה והרמוניה. למזלכם, אפשר גם אחרת

 

אפשר גם אחרת
 

תתפלאו, אבל ניתן להינות מנכסים להשכרה בתל אביב במיקום מעולה ובמחירים סבירים ולקבל יחס מקצועי. למעשה, אתם נדרשים לבצע רק פעולה אחת פשוטה : ליצור קשר עם מומחי הנדל"ן של פרופיליו שמתמחים בנכסי יוקרה שאינם יקרים באזור זה. לדעתם, השכרת נכסים באזור היא השקעה בטוחה כי האזור רק הולך ומתפתח. כבר היום המקום מבוקש נדלני"ת כי יש בו אוירה ייחודית שפשוט אין במקומות אחרים. 

 

נכסים להשכרה בתל אביב | פרופיליו נכסים תל אביב


לצפיה בנכסים