052-8572523 קובי ראובני

   

נכסים למכירה בתל אביב

8 דברים שצריך לדעת כשמתעניינים בנכסים למכירה בתל אביב

רכישת דירה היא סוג של חלום עבור רבים מאיתנו. המחיר גבוה, בעיקר כאשר מדובר בנכסים למכירה בתל אביב, אבל ההשקעה משתלמת ברוב המקרים, אם רק מבצעים את הדברים בצורה נכונה. רויטל אינדיק ראובני וקובי ראובני, בעלי PROFIGLIO, לתיווך נכסים בתל אביב, מסבירים איך מבצעים את הרכישה בצורה נכונה וזהירה, כדי שההשקעה אכן תשתלם.

 

 

סוף מעשה במחשבה תחילה

ברוב המקרים, לפחות חלק מהסכום המשולם עבור הנכס ממומש על ידי משכנתא. הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לבדוק מה הגובה המקסימלי של המשכנתא שתוכלו לקחת. בחנו היטב את ההתנהלות הכלכלית שלכם וערכו תחזית כלכלית לשנים הקרובות. שימו לב שהחזרי המשכנתא חייבים להיות תואמים לתחזית הכלכלית שלכם, ובכל מקרה לא יותר מ- 35% מההכנסות השוטפות שלכם.

 

מה אומר כדור הבדולח

לא באמת צריך כדור בדולח, אבל כן צריך להיות מסוגלים להסתכל קדימה, למה שצפוי לכם בעתיד. אם אתם רווקים, צפויה זוגיות, אם אתם זוג, צפויים ילדים. אם יש לכם ילדים הם עוד יגדלו, ואם הם כבר גדולים הם יעזבו את הבית מתישהו. כל שלב כזה בחיים דורש היערכות אחרת, הן מבחינת הצרכים שלכם מהבית והן מבחינת ההתנהלות הכלכלית.

 

לא למתוח את החבל

כאשר אנו מתעניינים בנכסים למכירה בתל אביב, והאמת שגם במקומות אחרים, לפעמים אנו מוצאים נכס שכל כך מוצא חן בעינינו שאנחנו שוכחים את החישובים שעשינו קודם ומותחים את החבל קצת יותר מדי. אל תתעלמו מההוצאות על תחזוקת הבית, שיפוצים שונים ושדרוגים שתרצו לעשות.

 

על כף המאזניים

בעת רכישת נכס למגורים צריך להחליט אם להשקיע עכשיו בבית החלומות שעומד לשרת אותנו בהמשך החיים בצורה הטובה ביותר, גם אם זה דורש מאיתנו מאמצים כלכליים לא קטנים, או להסתפק בנכס צנוע יותר, שיאפשר לנו להמשיך לחסוך לקראת הנכס הבא, ובהחלט יספיק לנו לשנים הקרובות. לא מומלץ ללכת על האמצע במקרה הזה, שישאיר אתכם קרחים מכאן ומכאן, אך קחו בחשבון שלכל אחד יתאים משהו אחר, בהתאם לאופי ולהון העצמי שיש לו. נכסים למכירה בתל אביב תמיד יהיו, וכדי לבצע רכישה בצורה נכונה, יש להיערך לכך נכון. בהצלחה!