052-8572523 קובי ראובני

   

מהו עיצוב אקלקטי וכיצד תוכלו ליישם אותו בבית שלכם

מהו עיצוב אקלקטי וכיצד תוכלו ליישם אותו בבית שלכם

שלום, אנחנו רויטל וקובי ואנחנו אוהבים עיצוב אקלטי. בעצם, אנחנו טיפוסים אקלקטיים שאוהבים אסתטיקה ויזואלית ולא מפחדים "לצאת מהקווים". אנחנו אוספים רעיונות, מראות ועיצובים ומשלבים ביניהם בשמחה, ונשמח להסביר לכם מה זה אומר בדיוק.

 

מה זה עיצוב אקלקטי

ביוונית, "אקלקטיקה" משמעותה לבחור את הטוב ביותר. כשאומרים עיצוב אקלקטי מתכוונים לעיצוב הכולל בתוכו מגוון השפעות ומכיל מגוון פריטים אהובים מסגנונות שונים. אם נסתכל על רוב הבתים, בסופו של דבר מדובר בבתים אקלקטיים, מכיוון שרוב האנשים אוספים פריטים שהם אוהבים ומכניסים אותם הביתה. אך לא כל הבתים מעוצבים בסגנון אקלקטי וברוב המקרים התוצאה הסופית היא גיבוב שעטנזי יותר מעיצוב אקלקטי, כי את הערבוב בין הסגנונות השונים צריך לדעת לעשות.

 

גם לאקלקטיקה משוחררת יש כללים

על פניו, אקלקטיקה פירושה לשלב את כל מה שאוהבים, אבל בכל זאת יש כללי מידתיות, בחירת פריטים נכונה ושילוב מדויק בין הסגנונות השונים. אמנם הסגנון האקלקטי הוא מראש סגנון של חשיבה מחוץ לקווי העיצוב הרגילים והוא לעולם אינו עיצוב "נקי" או מינימליסטי, אך כדי לא ליצור קפוניה ויזואלית שתשרה תחושת חוסר שקט בבית, כדאי להתייעץ עם מעצבי פנים שיודעים דבר או שניים על עיצובים אקלקטיים. שימו לב שרוב מעצבי הפנים דווקא בוחרים בסגנונות אחידים, שלעיתים נראים מרשימים יותר, ומעצבי פנים אקלקטיים יש לבחור בצורה קפדנית.

 

האישיות שלכם בתוך הבית

היתרון הגדול של העיצוב האקלקטי, בעינינו, הוא מרחב הביטוי האישי שניתן לבעלי הבית. העיצוב האקלקטי הוא עיצוב הפנים הנותן את הבמה הגדולה ביותר לאישיותם של בעלי הבית, כך שהוא הופך, למעשה, את הבית, למה שהוא אמור להיות – מבצרו של האדם ומקום המרגוע המושלם עבורו. יחד עם זה, כפי שכבר אמרנו, אקלקטיקה היא לא גיבוב אקראי של פריטים שאנחנו אוהבים אלא שילוב שלהם בצורה הטובה ביותר, תוך יצירת הרמוניה ויזואלית שיש לה השפעה גדולה על האווירה בבית עצמו.

 

גם אתם יכולים ליהנות מעיצוב אקלקטי

עיצוב אקלקטי ניתן ליישום בכל בית או דירה, ואין צורך בתנאים מיוחדים. מעצבי פנים מקצועיים ידעו כיצד לקחת את הפריטים שיש לכם, או היכן לרכוש פריטים חדשים שהם בדיוק מה שאתם אוהבים, וכיצד לשלב אותם בבית שלכם בצורה אידיאלית.

 

עיצוב אקלקטי | פרופיליו נכסים תל אביב